Biblioteczne

Epatująca ciszą i prostotą, praktyczna i przyjazna dla przebywających w niej osób, taką właśnie chcielibyśmy widzieć bibliotekę, gdzie wnętrze i jej wyposażenie wręcz zachęca do czytania, a poszukiwanie określonego woluminu staje się przyjemnością. Bez wątpienia istotnym elementem takiego postrzegania są regały, które mają nie tylko unieść znaczący ciężar książek, ale również umożliwią bezproblemowe odnalezienie danego tytułu oraz pozytywnie wpiszą się w aranżację przestrzeni. Muszą być zatem estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe. W naszej ofercie bibliotekarze znajdą odpowiednie do ich potrzeb i oczekiwań nowoczesne metalowe regały biblioteczne uznanego w branży producenta firmy MALOW.

Regały do biblioteki z metalu linii „RMB”

Proponowane przez nas modele to jednostronny, przeznaczony do zastosowań przy ścianie oraz dwustronny regał dedykowany dla większych przestrzeni bibliotecznych. Ich wyjątkowo mocne, a przy tym stabilne konstrukcje zapewniają wygodną, a przede wszystkim bezpieczną dla osób ekspozycję książek, czasopism, czy też różnorodnych dokumentów, w przypadku ich wykorzystywania w biurach przedsiębiorstw i urzędów. Zastosowany w regałach z metalu system modułowy umożliwia ich łączenie w jeden ciąg, choć w sytuacji wystąpienia nierówności powierzchni podłogi każdy moduł dysponuje możliwością dostosowania się do właściwej wysokości poprzez specjalne stopki z regulacją. Dla odpowiedniej aranżacji wnętrza biblioteki regały mogą być malowane proszkowo (wysoka estetyka powłoki i odporność na uderzenia – certyfikat PZH) w wybranym z palety RAL kolorem.

Bogate wyposażenie i doskonała funkcjonalność regałów linii „RMB” z pewnością wypełni oczekiwania osób korzystających z biblioteki, ale dla potrzeb optymalnego ich wykorzystania, czy też właściwego ustawienia warto skorzystać z profesjonalnych porad naszych specjalistów. W ramach wszelkich indywidualnych uzgodnień dotyczących realizacji zamówienia, ustalana jest także cena metalowych regałów bibliotecznych.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 2.

Sortowanie
  • Regał metalowy biblioteczny (RMB 1)
  • Dwustronny regał biblioteczny metalowy (RMB 2)