Biurko metalowe BIM 221

CENA: DO UZGODNIENIA

Ergonomiczny kształt i wyjątkowa funkcjonalność cechująca biurko metalowe BIM 221 o wymiarach 740 x 1400 x 800 mm (wys. x szer. x gł.) spełnia wszelkie oczekiwania pracowników biur, sekretariatów, recepcji i personelu medycznego w gabinetach lekarskich. Na produkt składają się:

  • wytrzymała konstrukcja stelażu wykonana z czworokątnego zamkniętego profilu (nogi w kształcie litery L ze stopkami regulującymi wysokość – możliwość poziomowania przy nierównym podłożu),
  • mocne boki oraz tylna ścianka wyposażona w perforację wentylacyjną,
  • podwieszany z lewej bądź z prawej strony kontenerek z 3 szufladami o tej samej wysokości – zamykane zamkiem bębnowym centralnie ryglującym,
  • blat pokryty powłoką z melaminy (do wyboru grubość 18 mm – kolor czarny, grubość 25 mm – kolor popielaty, kremowy i biały oraz grubość 25 mm – kolor bukowy za dopłatą).

Wysokiej jakości biurko metalowe BIM 221 malowane proszkowo (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) w wybranym z dostępnej palety RAL kolorze dostarczane jest w elementach do samodzielnego i bezproblemowego montażu.

Compare