Szafa metalowa aktowa SBM 213 PRIMO

CENA: DO UZGODNIENIA

Cechująca się stabilną i wytrzymałą konstrukcją (blacha stalowa o grubości 0,6 mm) szafa aktowa metalowa SBM 213 PRIMO o wymiarach 1990 x 1200 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) gwarantuje najwyższą jakość przechowywania wszelkich dokumentów w segregatorach i teczkach zawieszkowych, a także wartościowych rzeczy. Szafa świetnie sprawdza się w biurach, kancelariach, urzędach, instytucjach itp. Konstrukcja malowana w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) kolorem RAL 7035 (jasny popiel) wyposażona jest w:

  • usytuowany w górnej części schowek z przegrodą (zgrzewana konstrukcja) zamykany dwuskrzydłowymi drzwiami z wykorzystaniem zamka cylindrycznego z ryglem jednopunktowym (możliwość przechowywania wartościowych rzeczy lub bardzo ważnych dokumentów),
  • przestronną komorę z 3 przestawnymi półkami co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg (możliwość bezproblemowego dostosowania przestrzeni do wielkości przechowywanych dokumentów i rzeczy),
  • dwuskrzydłowe drzwi (schowane zawiasy) wyposażone w uchwyt z zamkiem ryglującym w dwóch punktach (skuteczna ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych).

Funkcjonalna szafa aktowa metalowa SBM 213 PRIMO może być pomalowana w innym kolorze wybranym z dostępnej palety RAL. Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja z wnętrza szafy).

Compare