Szafy metalowe zamykane na dokumenty i akta osobowe

Oferujemy klientom specjalnie dopasowywane zamykane szafy aktowe – estetyczne i funkcjonalne. Szafy metalowe przeznaczone na akta osobowe, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, to praktyczne i wygodne rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach. Zaproponować możemy szafy na dokumenty dopasowane pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Solidnie wykonane i stabilne sprawdzą się na wyposażeniu biur, archiwów oraz instytucji publicznych. Szafy aktowe wykonuje dla nas uznawany producent – współpracujemy bowiem zawsze z najlepszymi. Pragniemy w ten sposób zagwarantować klientom produkty o wysokiej funkcjonalności oraz trwałe. Wykonane z bardzo dobrej gatunkowo blachy są odporne m.in. na zarysowania.

Dokumenty zawierające dane o pracownikach, pacjentach, uczniach to niezbędny element dokumentacji w dziesiątkach firm czy instytucji. Ich gromadzenie wymaga odpowiedniego przechowywania, które z jednej strony zapewni ich ochronę, a z drugiej pozwoli na wygodny dostęp w razie potrzeby.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 62.

Sortowanie