Szafy kartotekowe A4, A5, A6 metalowe

W naszej stale powiększającej się ofercie mebli metalowych znajdują się również szafy kartotekowe. Można je wykorzystać w szkołach, szpitalach, biurach oraz innych instytucjach. Ponadto każda oferowana przez nas szafa kartotekowa metalowa może pełnić funkcję szaf szkolnych lub regałów archiwalnych. Jest to więc produkt, który dzięki swojej uniwersalności, sprawdzi się w wielu instytucjach, organizacjach czy firmach. To idealny sposób na to, aby zachować zawsze należyty porządek w dokumentach. Można w nich przechowywać np. kartoteki pacjentów, karty ewidencyjne, karty adresowe, karty dowodowe, akta osobowe oraz wiele innych dokumentów.

Oferowane przez nas szafy kartotekowe i szafy na akta służą do przechowywania dokumentów. Segregowane są one w pozycji zarówno wiszącej, jak i stojącej. Standardowa szafa kartotekowa, znajdująca się u nas w sprzedaży, składa się z dowolnej ilości szuflad, osadzonych na prowadnicach rolkowych i mających pełną możliwość wysuwu. Metalowa szafa zamykana jest na zamek centralny.

Filtry
Kategorie

* Kolorystyka wyrobów zamieszczonych na zdjęciach i wizualizacjach umieszczonych w katalogu ma jedynie charakter poglądowy i może odbiegać od kolorystyki wyrobów oferowanych w rzeczywistości.

Ilość produktów: 47.

Sortowanie