Szafki na dokumenty zamykane na klucz – bezpieczeństwo to podstawa

Niektóre dokumenty w firmie wymagają specjalnego zabezpieczenia. Nie mogą być przechowywane w zwykłej szafie, do której mają łatwy dostęp wszyscy pracownicy. Wszelkiego rodzaju poufne akta powinny znajdować się w specjalnej metalowej skrytce. Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu i dowiedz się więcej na temat korzyści, jakie dają szafki zamykane na klucz.

Szafka metalowa – bezpieczny wybór

Przy aranżacji przestrzeni biurowej można zdecydować się na różne rodzaje regałów. Najczęściej wybierane są metalowe lub drewniane. Zdarzają się również szafy wykonane z mieszanych materiałów, np. stalowy korpus wypełniony jest szklanymi półkami. Przy zamawianiu mebli należy kierować się nie tylko ich wyglądem, ale również użytecznością. Zwróć też uwagę, co konkretnie będzie w nich przechowywane. Regały drewniane, choć są pozornie stylowe, zupełnie nie sprawdzą się w codziennej pracy biurowej. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup metalowych szafek zamykanych na klucz.

Dlaczego warto wybrać metalową szafkę na klucz?

Jeśli zdecydujesz się na zakup metalowej szafy, otrzymujesz w zamian szereg korzyści. Meble stalowe na dokumenty zamykane na klucz są:

  • długowieczne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania,
  • estetyczne, pasują do różnych stylów aranżacji wnętrz – zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych,
  • ogniotrwałe, w przeciwieństwie np. do regałów drewnianych,
  • bezpieczne dla użytkowników oraz dokumentów,
  • uniwersalne – można w nich przechowywać różnego rodzaju firmowe akta, a także inne przedmioty,
  • relatywnie tanie.

Jaką szafkę wybrać?

Jako renomowany producent i dostawca oferujemy szeroki asortyment metalowych regałów na dokumenty. Podchodzimy bardzo elastycznie do potrzeb klienta, dlatego możemy zaproponować Ci meble o różnej wielkości, rozstawie półek czy kolorze. Zwróć również uwagę na sposób otwierania i zamykania szafki. Możesz bowiem wybrać regały z drzwiami:

  • otwieranymi na zewnątrz – pasują do każdego rodzaju wnętrz,
  • żaluzjowymi – idealnie sprawdzą się w małych i wąskich pomieszczeniach,
  • chowanymi do środka – również nadają się do mniejszych przestrzeni,
  • przesuwnymi – jest to bardzo praktyczny mebel, wygodny w użytkowaniu.

Nasze regały mają fabryczny rozstaw półek, który umożliwia swobodne wkładanie i wyjmowanie segregatorów A4. Oczywiście na życzenie klienta możemy zmienić wielkość tego parametru. Dotyczy to również innych wymiarów, jak np. głębokość półek czy całkowita wysokość regałów.

Istnieje także możliwość konfiguracji szafy kartotekowej z innymi meblami. Regał oprócz półek na akta może mieć również szufladki lub zawierać sejf do przechowywania ściśle tajnych dokumentów. Jeśli masz taką potrzebę, to pewną część szafki pozostaw całkowicie odsłoniętą, umożliwiając szybkie i swobodne wyjmowanie segregatorów lub innych przedmiotów.

Ważnym elementem szaf na dokumenty jest specjalny zamek, dzięki któremu włamanie się do wnętrza jest praktycznie niemożliwe lub w dużej mierze utrudnione. Jako producent oferujemy w tym zakresie różne rozwiązania. Najczęściej regały na akta zabezpieczone są trzypunktowym zamkiem, który zapewnia wystarczającą ochronę przechowywanym dokumentom. Na życzenie klienta możemy jednak zaprojektować inne propozycje.

Wszelkiego rodzaju firmowe dokumenty oraz ważne przedmioty powinny być odpowiednio przechowywane. Jeśli szukasz estetycznych, trwałych i bezpiecznych szafek zamykanych na klucz, skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Dzięki wieloletniej działalności na rynku możemy zaproponować Ci najwyższej jakości wyroby.

Bezpieczna i funkcjonalna szafka na klucz – tylko od BudoEx!

W sprzedaży posiadamy gotowe regały, ale przyjmujemy również zamówienia na szafki robione na konkretny wymiar. Meble są zamykane na klucz, dzięki czemu do dokumentów mają dostęp tylko uprawione osoby. Skontaktuj się z działem handlowym lub skorzystaj ze specjalnego ofertownika dostępnego na stronie internetowej https://www.budo-ex.pl/. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.