Szafa metalowa aktowa SBM 202 PRIMO

CENA: DO UZGODNIENIA

Wykonana w całości z blachy stalowej o grubości 0,6 mm funkcjonalna szafa aktowa metalowa SBM 202 PRIMO o wymiarach 1990 x 800 x 435 mm (wys. x szer. x gł.) zapewnia bezproblemowe i wygodne przechowywanie dokumentów (segregatory i teczki zawieszkowe) w biurach, urzędach i instytucjach. Na trwałą i wytrzymałą na intensywne użytkowanie konstrukcję składają się:

  • 4 przestawne półki co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia z maksymalnym obciążeniem 60 kg, które zapewniają dostosowanie wewnętrznych przestrzeni do wielkości deponowanych rzeczy,
  • dwuskrzydłowe drzwi (schowane zawiasy) z uchwytem i zamkiem ryglującym w dwóch punktach (skuteczna ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych).

Wysokiej jakości szafa aktowa metalowa SBM 202 PRIMO malowana jest w technologii proszkowej (wysoka odporność na korozję i uderzenia mechaniczne – certyfikat PZH) kolorem RAL 7035 (jasny popiel). Istnieje możliwość wyboru innego koloru z dostępnej palety RAL. Za dopłatą dostępna jest opcja wyposażenia produktu w stopki poziomujące mocowane do wieńca dolnego (regulacja z wnętrza szafy).

Compare