Meble dla szkół

W placówkach szkolnych niezbędne są funkcjonalne meble charakteryzujące się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Najlepiej w tej roli sprawdzą się krzesła, ławki oraz szafki wykonane z dobrego gatunkowo metalu, który jest nie tylko bardzo solidny, ale też estetyczny. Artykuły tego typu dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego można z ich pomocą stworzyć nowoczesną aranżację w klasie czy szatni.

Funkcjonalne krzesła i ławki do sali lekcyjnej

Dzieci spędzają w klasie wiele godzin każdego dnia, dlatego wybierając ławki oraz krzesła dla uczniów należy sięgnąć po produkty z najwyższej półki. Stoliki powinny być dostosowane do wzrostu użytkowników, tylko wtedy będą wygodne i bezpieczne dla ich kręgosłupów. W przypadku większych sal doskonale sprawdzą się ławki podwójne , przy których dzieci mogą wygodnie zasiąść w parach. Stolik wyposażony jest dodatkowo w haczyki po bokach, służące do powieszenia tornistra. Produkt ten dostępny jest także w wersji jednoosobowej, w obu przypadkach można samodzielnie określić kolor nóżek.

Dla starszych uczniów oraz studentów polecamy z kolei pojedynczą ławkę o ciekawym, designerskim kształcie, z praktycznymi otworami na przewody do laptopa. Stolik ten posiada też możliwość regulacji wysokości blatu. Kolejnym, istotnym meblem w sali szkolnej lub wykładowej, jest krzesło, którego wybór również nie powinien być przypadkowy. Musi mieć ono prawidłowo wyprofilowane oparcie, aby stanowić dobrą podporę dla pleców użytkownika. W tej roli bardzo dobrze sprawdzą się krzesła szkolne ze sklejki bukowej, z mocnymi nogami wykonanymi z materiału metalowego. Na uwagę zasługuje kolejny model ze sklejki, tym razem brzozowej, który także będzie wygodnym meblem dla uczniów. Krzesło to posiada nieco odmienny kształt, jednak nadal jest bardzo ergonomiczne i polecane do szkoły czy uczelni.

Metalowe szafki do szatni

W nowoczesnych szkołach istotną rolę odgrywa szatnia, służąca uczniom do przechowywania okrycia wierzchniego oraz innych przedmiotów osobistych. Aby pomieszczenie było funkcjonalne, warto sięgnąć po specjalistyczne meble metalowe, również dostępne są w wielu odsłonach. Do przetrzymywania odzieży na WF polecamy nowoczesne szafki sportowe, w których można pomieścić nie tylko ubrania, ale też tornister czy podręczniki. W szatniach o większych rozmiarach można umieścić szkolny mebel czterokomorowy, z estetycznymi frontami dostępnymi  w wielu wariantach kolorystycznych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także szafki na telefony komórkowe, zaopatrzone w solidne zamki, zabezpieczające przechowywane przedmioty przed niepowołanymi osobami. W szatni warto też umieścić mebel śniadaniowy, posiadający system wentylacyjny, pozwalający utrzymać jedzenie w dobrej kondycji. Wśród produktów szatniowych wyróżniają się też szafki na laptopy, polecane przede wszystkim do liceów oraz uczelni wyższych. Są one zaopatrzone w praktyczne kółka, dzięki którym można bez problemu przesuwać je w dowolne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.