Regał magazynowy metalowy (RMM 201)

CENA: DO UZGODNIENIA

Łatwe w montażu i demontażu metalowe regały magazynowe RMM 201 przeznaczone do wygodnego przechowywania m.in. różnorodnych towarów w magazynach, narzędzi i części w warsztatach, segregatorów z dokumentami w archiwach charakteryzują się wytrzymałą (wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wstrząsy) i wyjątkowo funkcjonalną konstrukcją umożliwiającą zarówno uniwersalne zagospodarowanie wewnętrznej przestrzeni, jak i szybki dostęp do składowanych rzeczy. Regał magazynowy metalowy RMM 201 o wymiarach 1980 x 900 x 600 mm (wys. x szer. x gł.) jest skręcany z wykorzystaniem dedykowanych śrub i nakrętek. Na konstrukcję malowaną proszkowo w wybranym z palety RAL kolorze składa się:

  • stelaż wykonany z blachy stalowej o grubości 1,5 mm,
  • 5 półek (blacha o grubości 0,8 mm) z dopuszczalnym obciążeniem dla każdej 100 kg, przestawnych co 60 mm (doskonały sposób dopasowania przestrzeni do gabarytów magazynowanych towarów).

Standardowo nogi metalowego regału wyposażone są w stopki z tworzywa sztucznego, których zadaniem jest ochrona powierzchni podłoża przed uszkodzeniami podczas ewentualnego przesuwania. Za dopłatą możliwe jest wykonanie modelu RMM 201 z blachy ocynkowanej lub kwasoodpornej.

Compare

Informacje dodatkowe

Model

RMM 201

Waga (kg)

39

Wymiary wys. x szer. x gł. (mm)

2000 x 900 x 600

Grubość blachy

0,8 mm – 1,5 mm

Ilość półek

5