Regał przesuwny LL

CENA: DO UZGODNIENIA

Niezależnie od charakteru mieszkania, w każdym z nich funkcjonuje przestrzeń wygospodarowana na miejsce do przechowywania elementów ubrań, butów, a także torebek, walizek i wielu innych przedmiotów nie tylko codziennego użytku. Nie zawsze tzw. garderoba spełnia spodziewane oczekiwania, zwłaszcza w charakterystycznych dla tworzonych w pofabrycznych obiektach loftach. Surowy design rodem z Nowego Jorku z ogromnymi przestrzeniami stawia wysokie wymagania w tym zakresie. Regały przesuwne GARDEROBA LITREG LOFT to wyjątkowe rozwiązanie i wypełnienie potrzeb nie tylko wygodnego przechowywania rzeczy, ale również wizualnego dostosowania do cegły, kamienia, szkła, wysokich sufitów i wielkich okien. Metalowa konstrukcja przesuwnych regałów malowanych w technologii proszkowej doskonale komponuje się z wszelkimi fabrycznymi elementami, tym bardziej że dostępna paleta RAL umożliwia dobór właściwego do potrzeb koloru. Każdy segment ma półkę (górna część) na rzeczy rzadziej wykorzystywane oraz przestrzeń z drążkami i wieszakami (płaszcze, kurtki, garnitury, koszule, bluzki, sukienki itp.) i w dolnej części przegrodę na buty.

Najwyższa jakość regałów przesuwnych GARDEROBA LITREG LOFT przejawia się nie tylko doskonałym wykonaniem i niezawodnością w użytkowaniu, ale także wyjątkową funkcjonalnością wspartą dodatkowym wyposażeniem.
Z uwagi na warunki techniczne funkcjonujące w danych przestrzeniach oraz wymogi potencjalnych odbiorców projekt, oraz dedykowany kosztorys realizowany jest po wszelkich uzgodnieniach.

Compare