Metalowe biurka do biura!

W środowisku biurowym meble metalowe odnajdują się doskonale, stanowiąc ciekawy i praktyczny element wyposażenia wnętrza. Na szczególną uwagę zasługują biurka wykonane ze stalowej blachy, zapewniającej stabilność całej konstrukcji. Takie meble są nie tylko praktyczne, ale mają też ciekawy, nowoczesny design. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych propozycji, prezentujących się bardzo estetycznie.

Dlaczego warto wybrać biurka metalowe?

W pomieszczeniach biurowych obleganych przez dużą liczbę osób każdego dnia, biurka metalowe sprawdzają się idealnie. Dzięki jednolitej, stalowej konstrukcji bardzo ciężko jest je uszkodzić, np. najeżdżając kółkiem od fotela na brzeg. Z drugiej strony są znacznie tańsze niż dębowe biurka drewniane, które także są odporne, lecz jednocześnie bardzo kosztowne. Dodatkową zaletą takich produktów jest możliwość doboru koloru korpusu spośród palety liczącej dziesiątki pozycji. Z tego powodu mebel będzie pasował właściwie do każdej przestrzeni biurowej.

Najciekawsze propozycje do biura

Model podstawowy z rzędem szuflad to dobre rozwiązanie w przypadku niewielkiego pomieszczenia. Biurko posiada regulowane nóżki, przez co można je doskonale dopasować do nierównej powierzchni. Po bokach i z tyłu obudowane jest estetyczną blachą stalową, z lewej strony umieszczono praktyczne szufladki. Całość zaopatrzona jest w centralnie ryglujący zamek bębenkowy. Mebel metalowy w standardzie jest malowany proszkowo na kolor szary, jednak istnieje możliwość samodzielnego określenia jego barwy.

Kolejną propozycją na potrzeby biurowe jest model z podwójnym rzędem szuflad. Powierzchnia blatu tego mebla jest taka sama jak w przypadku poprzedniego, jednak udostępniono w nim więcej miejsca do przechowywania dokumentów. Po obu bokach biurka znajdziemy kontenerki z trzema szufladami w każdym, które również zabezpieczono z pomocą zamka bębnowego. Produkt można zamówić w wersji wielobarwnej, wybierając inne kolory do pokrycia metalowego blatu oraz szuflad. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość będzie prezentować się bardzo nowocześnie.

Ciekawą propozycją do większego pomieszczenia biurowego będzie mebel z dostawką. Polecany jest szczególnie na potrzeby recepcji, kancelarii czy sekretariatu, dzięki dodatkowej powierzchni blatu zyskuje się znaczną ilość miejsca do segregowania dokumentów czy korespondencji. Biurko metalowe zaopatrzono w dwa kontenerki z szufladami, które można bezpiecznie zamknąć na klucz. Dostawka może zostać umieszczona zarówno z lewej, jak i prawej strony, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dzięki swojej różnorodności metalowe meble można dopasować do każdego pomieszczenia biurowego. Przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, jaką część przestrzeni możemy przeznaczyć na biurko, aby uniknąć zbytniego zagracenia wnętrza. Dobrze też przemyśleć jak dużo miejsca do przechowywania będzie nam potrzeba, wybierając model z odpowiednią ilością szafek czy szuflad. Warto też sprawdzić inne produkty ze stalowej blachy, które także można wykorzystać w nowoczesnym miejscu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.